מה טווח המחירים של מזגנים קטנים לחדרים?

מה טווח המחירים של מזגנים קטנים לחדרים?

אנשים רבים מעדיפים להתקין מזגן קטן בכל חדר, במקום להסתבך עם מזגן מרכזי. בצורה כזאת, כל אחד מבני הבית יכול לשבת בחדר אחר, להחליט אם להדליק או לכבות את המזגן בחדר שלו וכמובן לשלוט על הטמפרטורה הרצויה. לא פעם ניתן לשמוע על אנשים שהתקינו מזגן מרכזי בבית, דבר שגרם לכך שכל הבית ממוזג למרות שבפועל יש צורך למזג רק חדר אחד. לכן לא פעם עדיף להשקיע במספר מזגנים קטנים ואיכותיים, שיוכלו לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ובצורה החסכונית ביותר. חשוב כמובן לבחור מזגנים איכותיים ומקצועיים כמו מזגני פוג'יצו, בעלי דירוג אנרגטי A שיבטיח לכם חיסכון גם בחשבון החשמל. מזגנים מסוג זה יוכלו לעבוד כל הלילה, מבלי לגרום לחשבון החשמל שלכם להתנפח בצורה משמעותית.

טווח המחירים של מזגנים קטנים לחדרים – כדאי להכיר ולהשוות!

טווח המחירים יכול להיות מגוון ביותר, היות והוא תלוי בסוג המזגן, בדגם הרצוי, בחברה המשווקת וכמובן גם בדירוג האנרגטי שלו ובכמות כוחות הסוס שלו. חשוב להשקיע במזגן בעל דירוג אנרגטי A, היות וההבדל במחיר פחות משמעותי, אך לטווח הארוך מדובר על חיסכון כלכלי עצום. כאשר בוחרים את כמות כוחות הסוס של המזגן, חשוב להתחשב לא רק בגודל של החדר, אלא גם במיקום שלו ביחס לשמש, רמת הבידוד של החדר, כמות החלונות והכיוון שלהם וכדומה. לכן שני חדרים באותו הגודל, עלולים להזדקק למזגנים שונים לחלוטין. כמו כן, מחיר המזגן תלוי לא פעם בסוג האחריות שלו, אחריות לתקופה קצרה יותר תוריד לרוב את מחיר המזגן, אך לא בטוח שמדובר על החלטה כלכלית נבונה. לרוב עדיף לבחור במזגנים בעלי אחריות של 3 שנים לפחות, היות וכל תיקון עומד על סך של כמה מאות שקלים. לכן במידת האפשר, מומלץ להוסיף סכום מסוים כדי להאריך את תקופת האחריות לכמה שנים נוספות.

לסיכום, טווח המחירים של מזגנים קטנים לחדרים הינו מגוון מאוד, היות והוא תלוי בגורמים רבים. למשל, מזגן של כוח סוס אחד אמור לעלות בין 1500 – 1850 ₪, פלוס מחיר ההתקנה שעומד לרוב על 600 ₪. מומלץ לחפש מבצעים באתר של קרייזמן כדי להוזיל עלויות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

איך לנקות רשתות של יתושים

רשתות הן הדרך האולטימטיבית להרחיק את כניסתם של היתושים המזיקים אל תוך חלל בית. רשת תקינה הינה רשת חזקה ואיכותית שאינה נקרעת בקלות אך בראש

קרא עוד »