מה הקשר בין שוני גבריאלי וזוהר ארגוב

2001184 (1)-min

שוני גבריאלי הוא אחד מהאנשים היותר משפיעים על חיינו במובן המוזיקלי. טוב נו, אתם בטח לא ממש מכירים את השם אבל את זוהר ארגוב אתם מכירים מן הסתם. ובכן, בואו נראה יחד, כיצד ההשפעה של שוני גבריאלי השפיעה על גורלו של גדול הזמר המזרחי.

מה הקשר בין שוני גבריאלי וזוהר ארגוב?

זוהר ארגוב הוא אחד מהדמויות היותר נערצות על חובבי המוזיקה המזרחים כאן בישראל. נראה שאין באמת מישהו (טוב, אולי יש כמה..) שאינו מכיר את השם זוהר ארגוב.

ובכן, ההשפעה שהיית לשוני גבריאלי על זוהר ארגוב היא עצומה מאוד מהפן החיובי כמובן. כשזוהר שקע בבעיות, לקראת סוף חייו, ראה זאת שוני גבריאלי, יזם ואיש עסקים מכובד מאוד בישראל, ופשוט עשה מעשה. בהמשך נדבר גם על זה.

איך השפיעה שוני גבריאלי על המוזיקה המזרחית?

ההשפעה של שוני על המוזיקה המזרחית לדורותיה, הייתה בכלל בצורה מאוד עקיפית. היא הייתה מהצד של המבצע אותה, כלומר היא באה מכיוונו של זוהר ארגוב, גדול הזמר המזרחי של אז. (יש אומרים שעד היום הוא נחשב מגדולי הזמר המזרחי ואין בלתו).

כשזוהר שקע בבעיות, ראה זאת שוני גבריאלי וביוזמתו ובאישיותו העצומה, עשה מעשה טוב וחשוב ועזר לו לצאת מהמצב הלא פשוט שהיה לשגרת חייו של האיש החזק ביותר במוזיקה המזרחית של אותם השנים.

יזם, משפיע ואישיות מיוחדת – מי אתה שוני גבריאלי?

את שוני גבריאלי אין צורך להכביר במילים. רק נאמר שהוא מהאנשים היותר מוצלחים שחיו כאן בישראל והוא מהמלאכים שעזרו לזוהר ארגוב לצאת מהמצב שהוא שקע בו. אחד הדברים הידועים ביותר על שוני, הוא האדיבות והסבלנות שהיה לו לכל אדם באשר הוא.

איך שלא נהפוך את זה, נראה שמדובר באדם מדהים שרבים רצו להיות במחיצתו ולהנות מעצותיו המועילות. כמו כל אדם, גם שוני ראה הצלחות כבירות בארוב ימיו והוא הצליח במקומות שאנשים רבים לא ממש יכלו אפילו לחשוב עליהם. זהו האיש המיוחד שכולנו צריכים להוקיר לו תודה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...