מה זה פח שובך?

ישנם סוגים רבים של פחי אשפה, בעיצובים שונים, בצורות שונות ובמבחר גדלים. הבחירה בין פח כזה או אחר נובעת ממגוון סיבות; אם זה בעקבות התאמה עיצובית של הפח למיקום עבורו הוא מיועד, אם זה בחירה בגודל פח מסוים שמתאים לחלל הנבחר וכן העדפה של פח בצורה מסוימת שמשתלב טוב יותר במקום בו אתם עומדים להניח אותו. העובדה שקיימים כל כך הרבה סוגים של פחי אשפה עושה את רכישת הפח לנוחה ביותר מכיוון שתמיד תוכלו למצוא את הפח המתאים לכם ביותר מבין כל המבחר.

פח אשפה – היכן כדאי למקם אותו?

שאלת המיקום של פח אשפה הינה שאלה שהרבה אנשים נתקלים בה מכיוון שלא בכל חלל מכינים מקום ייחודי עבורו אך מנגד, לפעמים מדובר בצורך בלתי נמנע. אומנם במטבחים מעוצבים יש לפח האשפה מקום ייעודי כמו בתוך ארון, כמגירה נשלפת או סתם בתוך נישה שהכינו במיוחד, אך בחללים אחרים שצריך למקם בהם פח אשפה, לא תמיד יהיה בדיוק היכן להניח אותו. עם זאת, כאשר מגיעים למסקנה שיש צורך בפח אשפה בחלל מסוים, לא כדאי לוותר עליו אלא להניח אותו בפינה המוסתרת ביותר שקיימת באותו חלל.

מה זה פח שובך?

אחד מהסוגים הנפוצים של פחי האשפה הוא פח שובך. בניגוד לפח אשפה גדול מדובר בפח שמזכיר במבנה שלו את שובך היונה ומכאן למעשה מגיע שמו. קיימים פחי שובך בגדלים שונים ועם מכסים מכל מיני סוגים, כך שהם מתאימים לכל סוגי המקומות – הן למרחבים ביתיים כמו מטבחים, חדרי עבודה ושירותים וכן למרחבים ציבוריים כמו משרדים וחדרי מדרגות. המבנה הנוח של פח שובך הופך אותו למוצר מבוקש מאוד בתחום הפחים ולכן ניתן לראות אותו כמעט בכל מקום.

הזמינו שירות שאיבת הצפות >>>

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תיקון משאבות ביוב

תיקון משאבות ביוב

משאבות ביוב מיועדות להביא את המים למקום גבוה, לפני הקרקע, במקרה שהצנרת נמוכה יותר. משאבות כאלה מותקנות לרוב במרתפים, בחניונים, בקומות נמוכות של בניינים ומוסדות

קרא עוד »