מתי צריך חיתוך שיש?

חיתוך שיש

כאשר מרכיבים מטבח חדש או ריצוף  משיש נדרשים פעמים רבות לבצע פעולת חיתוך של השיש – על מנת להתאימו למידות ולגדלים הקיימים. 

מחפשים מחירון שיש? בקרו באתר שלנו >>>

חיתוך שיש למטבח חדש

במקרה של מטבח יש לבצע חיתוך שיש כאשר השיש משמש כמשטח של עבודה מעל ארונות תחתונים. החיתוך נעשה בהתאם למידות הספציפיות שנלקחו. אזור נוסף במטבח בו קיים שיש ויש לבצע עבורו חיתוך מידות הוא האזור של האי המשותף לאכילה. השיש פעמים רבות זהה בסוגו לשיש המשמש למשטח העבודה. 

חיתוך שיש מתבצע כיום בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם אשר מאפשר לבצע מלאכת חיתוך מדויקת. מדובר בחיתוך בטכנולוגיית לייזר חדשנית – דיוק של מילימטרים. משום כך לא נתקלים כמעט בבעיות של התאמת מידות כאשר פלטות השיש יוצאות מהמפעל אל בית הלקוח. 

חיתוך שיש למטבח קיים

מבצעים חיתוך שיש גם כאשר הלקוח מעוניין לבצע שינויים במטבח הקיים שלו – על מנת לחדש את המטבח או למשל בכדי להתאימו למשפחה גדולה יותר. השינויים יכולים לבוא לידי ביטוי בכיריים חדשים, בהרחבה של משטחי העבודה הקיימים, בהוספה של ארונות ועוד. אם למשל נכנסים כיריים חדשים למטבח עם מידות גדולות יותר הרי שיש לבצע שינוי בשיש הקיים על מנת שהכיריים יותקנו על גבי השיש בצורה הנכונה. 

קיימת גם אפשרות של הגבהת השיש הקיים. בבחירה כזו שיש נוסף ממוסגר מתיישב על השיש הקיים, וההגבה עצמה משמשת כתושבת לכיריים החדשים. 

חיתוך שיש למידות ספציפיות במטבח קיים דורש מיומנות רבה וטכניקה טובה לעבודה עם השיש הקשיח. קיימים גם פתרונות נוספים לחיתוך של שיש עבור צרכים ספציפיים ועיצובים מיוחדים. מומלץ תמיד לפנות לאיש מקצוע על מנת לבצע התאמה אופטימלית ושינויים בשיש הקיים או בשיש החדש.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...