איפה אפשר למצוא ריהוט חכם לבית?

יש בתי עסק כמו אקסלנט בראשון לציון שבו אפשר לקנות ריהוט חכם לבית. סוג זה של ריהוט יוצר פונקציונליות נפלאה בכל בית וניצול נכון של השטח הקיים.

היערכות לאירוח הכולל לינה 

למשפחות רבות מגיעים מדי פעם קרובי משפחה שגרים רחוק והם נשארים ללון בבית לילה, או כמה לילות. בעבר בני המשפחה ניתבו את אחד החדרים למטרה זו והציבו שם מיטה זוגית לרווחתם. אך עם השנים הם הגיעו למסקנה שמדובר בשטח מבוזבז שיכול לשמש חדר עבודה, חדר משחקים או חדר לאחד הילדים שכעת נמצא בחדר משותף עם אחד האחים שלו. 

הסיבה העיקרת לכך היא שההגעה של האורחים הכוללת לינה מתרחשת אחת לזמן רב ובינתיים בני המשפחה לא מנצלים חדר זה כלל וחבל.

מחפשים כיסא נפתח למיטה, שולחן מתקפל או כל רהיט פונקציונלי אחר? בקרו באתר של רהיטי אקסלנט >>>

חשיבה מודרנית בתכנון הבית 

החשיבה החדשה מסווגת את כל אחד מרהיטי הבית לבעל כמה פונקציות ובכך פותר מצבים שונים בחיי היום יום. אם מדובר בנושא של לינה, קונים ספה מיוחדת שיש בה אפשרות לפתיחה וכך כאשר מגיעים אורחים הם יכולים לישון בספה בנוחות מקסימלית.

רעיון נוסף הוא בחדר השינה אשר אינו מנוצל כל היום כיוון שיש בו מיטה זוגית גדולה. לכן יש אפשרות לרכוש מיטה שאפשר להציב אותה באופן אנכי ולהשעין אותה על הקיר באופן מאובטח. לאחר ביצוע פעולה זו, כל החדר פנוי ולכן הוא יכול לשמש לאורך כל היום כחדר עבודה. מוסיפים שולחן למחשב וכיסא משרדי וכך עובדים בנוחות מרבית.

בתום יום העבודה, מוציאים את השולחן והכיסא ומחזירים את המיטה למרכז החדר. כך נהנים לאורך כל היממה משני העולמות, כי לחדר אחד יש שני שימושים וכך אין צורך לרכוש דירה גדולה יותר. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

שמאי מקרקעין בתל אביב

שמאי מקרקעין בתל אביב

אם אתם מחפשים דירה בתל אביב ואם מצאתם אחת כזאת, כדאי שאת התהליך של רכישת הדירה בפועל ילווה שמאי מקרקעין. תל אביב היא עיר שהפכה

קרא עוד »