להשקיע בנדל"ן בחו"ל

באילו מדינות כדי לנסות להשקיע בנדל"ן בחו"ל

כיום קיימות לא מעט אפשרויות כאשר אתם מתחילים לחפש אחר מדינות שבהן תוכלו למצוא נדל"ן להשקעה. לכל מדינה יש את היתרונות ואת החסרונות שלה עבור המשקיעים, ולכן מחובתכם למצוא את המדינה אשר תספק לכם את הקרקע האידיאלית להשקעה מניבה וכדאית עבורכם.

בשביל שתוכלו לדעת שאתם עושים את הבחירה הטובה עבורכם, החלטנו להסביר לכם בדיוק באילו מדינות כדי לנסות להשקיע בנדל"ן בחו"ל – כך יהיה לכם את כל המידע הרלוונטי על מנת לקבל את ההחלטה שתעשה לכם חיים קלים יותר.

אילו מדינות הם המדינות הטובות ביותר להשקעה?

המדינה הראשונה שנרצה להמליץ לכם עליה היא כמובן בריטניה, שמציעה לא מעט יתרונות למשקיע הישראלי (קראו על נדל"ן להשקעה באנגליה). ראשית בריטניה יחסית קרובה לישראל, כך יהיה לכם הרבה יותר קל לנהל ולתחזק את הנכס שלכם. המחירים בבריטניה זולים מאוד ביחס לנכסים בישראל, תוסיפו לזה את שערי הפאונד הנמוכים בשנה האחרונה – ומצאתם לעצמכם נוסחה מנצחת להשקעה משתלמת עם לא מעט תשואה עתידית.

עוד מדינה שהפכה להיות אהודה מאוד על המשקיע הישראלי היא כמובן ארה"ב. למרות שהיא רחוקה מאוד בישראל, יהיה לכם קל מאוד לתחזק ולהחזיק בה את הנכס שלכם. בנוסף בארה"ב תוכלו למצוא מגוון רחב של נכסים במחירים השווים לכל כיס. מדיניות המס בארה"ב מקלה מאוד עבור משקיעים, כך שהיא ללא ספק יכולה להיות אופציה נהדרת עבור משקיעים הנמצאים בתחילת הדרך שלהם או משקיעים וותיקים עם רזומה עשיר.

יש עוד לא מעט מדינות באירופה שאתם יכולים לבצע בהן השקעות נדל"ן בחול. מצד אחד תוכלו לבחור בעוד מדינות עם כלכלה יציבה כמו – ספרד, גרמניה, איטליה. או במדינות שהתאוששו מהמשבר הכלכלי – רומניה, בולגריה, פולין. אך לא משנה איזה בחירה תעשו, אתם צריכים לוודא כי הנכס והמדינה מתאימים לצרכים שלכם בתור משקיעים.

אנו נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך ולספק לכם מהניסיון שלנו על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה כאשר אתם ניגשים לרכוש נכס כזה או אחר – מדובר בהחלטה חשובה מאוד שיכולה לשנות את ההכנסות שלכם מקצה לקצה.