גדר לגינה

באיזה גדר כדאי להשתמש בחצר הבית?

גדר לחצר הבית היא משהו הכרחי. מלבד העיצוב והתיחום שהיא מספקת, היא חשובה לצורך פרטיות או הגנה מפני גורמים לא רצויים כמו חיות או אנשים לא מוכרים. קיימים סוגים רבים ושונים של גדרות ועל כן לפני שבוחרים גדר לגינה, חשוב לבחון מה הסגנון המועדף עליכם והאם סגנון זה יכול לענות על הצרכים שלכם.

מגוון גדרות במגוון וריאציות

כפי שאמרנו, קיימים סוגים שונים של גדרות. ישנם גדרות העשויים פלסטיק, עץ, במבוק, אלומיניום ואף ברזל.

הגדר הזולה ביותר הינה גדר העשויה במבוק, גדר זו מספקת מראה כפרי לגינה ומגיעה בשלל גדלים וסגנונות שיוכלו להתאים לאופי הגינה והצרכים של הבית. עם זאת, זו אינה הגדר החזקה ביותר בשוק ולא תמיד משתלבת בצורה יפה עם שער הגינה.

גדרות העץ גם יכולים לתת מראה יפה לגינה ומשתלבים יפה עם שער שגם הוא בנוי מעץ. ישנם סוגי עץ חזקים מאד שנותנים הרגשה של ביטחון מפני מזיקים אך חשוב לזכור שגדר זאת דורשת תחזוקה לא מעטה.

הגדרות הנפוצות ביותר הן גדרות האלומיניום. גדר זאת עשויה מאלומיניום אותו ניתן לצבוע בכל צבע שתבחרו ואף לבחור באלומיניום דמוי עץ. האלומיניום עמיד בפני תנאי מזג האוייר ואינו דורש תחזוקה. הגדר מספיק חזקה ומשתלבת יפה עם שער אלומיניום. הגדר הזאת אמנם יותר יקרה מיתר הגדרות אך לא היקרה ביותר.

גדר ברזל הינה הגדר היקרה ביותר אך העמידה ביותר. ניתן לעצב אותה בכל מיני סגנונות אך היא דורשת תחזוקה על מנת שלא תתחלד.

גדר לחצר לא כדאי להתפשר

אם כן הגדר המתאימה עבורכם הינה הגדר שתענה על כל הצרכים שלכם, ראו דוגמה באתר חברת וידר רהיטי גן. כדאי לבחור בגדר שתחזיק לאורך זמן, תעמוד בתנאי מזג האוויר ולא תדרוש מכם תחזוקה רבה.