אצל מי מתקנים אסלה סמויה?

אצל מי מתקנים אסלה סמויה - ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods

אם בחרתם לעצמכם את הניאגרה הסמויה בטח שאתם יודעים שיש את היתרונות הרבים ביותר מבחינת ניאגרות. כשמדובר על נוחות המשולבת עם עיצוב עוצר נשימה, גם בחדרי השירותים. אסתטיקה בלתי מתפשרת לחדרי השירותים והאמטביה שלכם, המשלבת עיצוב מינימליסטי ונקי, כך שלא נראה את מיכל הפלסטיק הלבן והמכוער המוכר לשכולנו מהשירותים של העשור הקודם. 

לקריאה גם על תיקון ניאגרות סמויות.

חשיבות ההתקנה על ידי בעל מקצוע מקצועי ואיכותי

בעל מקצוע איכותי ואמין ישתמש בחלקים המקוריים והאיכותיים לניאגרה שלכם – קנו מאיתנו את הניאגרה.

חשוב מאוד להקפיד להתקין את כלל חלקי הניאגרה המקוריים ואיכותיים שיוצרו על ידי היצרן המקורי של הניאגרה הסמויה המבוקשת. על מנת למנוע תקלות בהמשך שיכולות להזיק מאוד ואף להקטין את אורך החיים של הניאגרה. יש לנו במלאי את כל מגוון החלקים המתאימים בדיוק לניאגרה הסמויה שלכם. 

החל מאטמים ולחצנים ועד למנגנונים מצופים, צינורות וניפלים, וכן גם חלקים אחרים.

המלאי שלנו זמין בעבורכם:

 משווקים את כלל הניאגרות הסמויית ויש לנו גם את החלקים המתאימים לכל החברות המובילות ביניהן:

  • פלסאון
  • גבריט
  •  חרסה
  • גרואה
  • ג'ורג' פישר 
  • ולסיר
  • שוואב   
  • וייגה 
  • סניט 

ועוד…

מתקין מומחה שיתקין את הניאגרה שלכם

לאחר ההתקנה יש גם אחריות! במידה של תקלה הטכנאי יגיע עד אליכם עם כלל הציוד הנדרש ועם מלאי שלם של חלקים על מנת לזהות את שורש הבעיה ולטפל בה במהירות לשביעות רצונכם המלאה. טכנאי מומחה לניאגרות סמויות בעל ידע וניסיון מצטבר של שנים, שגם יזהה את הבעיה וגם יתקן אותה בהקדם האפשרי באמינות ובמקצועיות.

הניאגרה הסמוייה שלכם התקלקלה? זקוקים לחלקי חילוף? זקוקים לטכנאי מתקין ?

במידה ואכן התקלקלה לכם הניאגרה ראשית חשוב לזהות את התקלה, אך אם אין לכם את הידע או הניסיון באיתור בעיות ותקלות תוכלו להזמין את הטכנאי האיכותי שלנו עד אליכם על מנת לזהות את התקלה ולתקנה בהקדם האפשרי.

מעוניינים בתיקון מנגנון פעמון? באתר ק.ב. תיקונים תמצאו את כל הפרטים! בואו למצוא אצלנו בק.ב מוצרים ופרויקטים איכותיים ומקוריים לניאגרות סמויות לאסלות התלויות שלכם במחירים משתלמים לכל כיס. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מחסן גדול לגינה

מחסן גדול לגינה

מחפשים פתרון אחסון לגינה? בואו לרכוש מחסן גדול לגינה וליהנות מכל היתרונות! מחסן גדול לגינה מספק לכם יכולת לאחסן את כל מה שאתם צריכים בתוכו

קרא עוד »
חיתוך שיש

מתי צריך חיתוך שיש?

כאשר מרכיבים מטבח חדש או ריצוף  משיש נדרשים פעמים רבות לבצע פעולת חיתוך של השיש – על מנת להתאימו למידות ולגדלים הקיימים.  מחפשים מחירון שיש?

קרא עוד »
עיצוב דירות קבלן

עיצוב דירות קבלן

רכישה דירה מקבלן היא בעצם הזדמנות עבור אנשים רבים להשיג דירה במחיר מוזל יותר בדרך כלל, שכן הם לא קונים דירה חדשה מוכנה אלא מקבלים

קרא עוד »