מחסן עצים

עצים הם הרכיב הטבעי ביותר שתוכלו להעלות על הדעת, והוא משמש אותנו לצרכים רבים. החל מבניית בתים ועד עבודות גימור אחרונות בבית ובגינה כמו פרגולות עץ ועוד, אין אחד שלא מוצא שימוש לפלטות עץ איכותיות וחזקות.

עץ הינו חומר רב תכליתי שנעשה בו שימוש עבור כל פרויקט עיבוד ובניה. משתמשים בו במלאכת יד, פרויקטים של עיצוב הבית ובבניות מסגנון עשה זאת בעצמך. יש אפילו אנשים שמכינים תכשיטים העשויים עץ, בעיקר שרשראות ומחרוזות. את העץ אפשר לצבוע, למרוח בשכבת ברק שתשפר את המרקם וכמובן להשאיר ללא גימור. האפשרויות הן אינסופיות.

רעיונות שונים לעבודה עם עץ

משולש עץ זה המותקן על גבי הקיר בבית יכול לשמש בתור מדף לעציצים קטנים, והוא מוסיף לנראות של החדר שלכם. את העציץ אפשר להשחיל אל תוך חור במוקדח בראש המשולש ולתוכו מכניסים את הצמח. השימוש בעץ שהינו חומר גולמי נותן את התחושה כי הכל בבית טבעי ואורגני.

עמוד מתלה למעילים

זה אחד מאותם מלאכות עשה זאת בעצמך שהן סופר פשוטות וסופר אופנתיות ומגניבות שתוכלו לעשות בן רגע! כל מה שאתם צריכים זה קרש עץ גבוה ויציב שיעמוד סמוך לדלת הכניסה, ואז עם מסור יד לחתוך קצת בצדדים של הקרש לכל אורכו. בחריצים עבים אלו תוכלו להשחיל מעילים וג'קטים.

מדפי עץ לספרים ופריטים אחרים

אם אתם רוצים להרכיב מדפים בחדרי השינה או סמוך לסלון, אתם לא צריכים ללכת רחוק מדי. מדפי עץ המובאים מתוך מחסן עצים בהחלט יכולים להיות אופציה נהדרת, חזקה ואיכותית במיוחד להנחת ספרים וכל מה שתרצו. חשוב לבחור בעץ חזק ועבה מספיק שיוכל לעמוד בעומסים של הפריטים אותם תניחו עליו.

אפשר לעשות עם קורות עץ כמעט כל מה שאתם רוצים!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מעצור חניה מפלסטיק

מעצור חניה מפלסטיק

מעצור חניה מפלסטיק נחשב לאופציה נוחה וזולה יחסית, עבור כל מי שזקוק להכוונה בחניית הרכב שלו. ניתן להתקין את המעצור בחניה הפרטית, או לחילופין בחניון

קרא עוד »