ניקוי חלונות למשרדים

החלון של המשרד שלכם לעולם לא נראה נקי יותר

אחד היתרונות של עבודה במשרדים אשר ממוקמים במגדלי משרדים, הוא הנוף אשר נשקף מהחלון. ממשרדים מסוימים רואים את הים, מאחרים נהנים לראות נוף אורבני של כל העיר, או פארק רחב ידיים.

בכל אחד מהמקרים הללו, מאד נעים לעצור את העבודה לכמה דקות ביום, להביט החוצה ולראות את העולם המתנהל מחוץ למשרד. 

ניקוי חלונות בגובה רב 

כדי לראות באופן ראוי את הנוף, חלונות המשרד אמורים להיות נקיים, ראו דוגמא. אך כשמדובר בבניינים גבוהים אי אפשר לנקות אותם לעיתים תכופות כיוון שמדובר בפרויקט גדול אשר נעשה בסנפלינג בלבד ומצריך קבלת אישורים, לאור המסוכנות שבעבודה מסוג זה.

לאור הערך המוסף של החלונות הנקיים וראיית הנוף, המגמה של כל בניין משרדים היא להיעזר בחברה מקצועית אשר עובדיה מבצעים עבודה יסודית ביותר בתחום זה. לאור המיומנות והניסיון רב השנים אנשי ג'נסיס מנקים את החלונות באופן מקצועי, החלונות מבריקים ומצוחצחים ואפשר לראות דרך החלון הנקי באופן חד וברור, את כל מה שקורה בקרבת המבנה.

שיטות ניקיון יעילות לחלונות בבניינים גבוהים 

עם השנים השתכללו שיטות העבודה ולכן כעת העבודה נעשית באופן קפדני הרבה יותר, מצליחים לנקות את החלונות ולמרק אותם תוך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים אשר הוכיחו את עצמם כיעילים כיוון שהחלון נשאר נקי לפרק זמן ארוך. 

קירות המסך, הפנלים או החלונות במבנים אשר ממוקמים ליד חוף הים או בסמוך לאתרי בניה מתלכלכים לעיתים תכופות יותר ומתמלאים באבק ובחול. 

במקרים הללו עובדי ג'נסיס ניקוי חלונות מבצעים את פעולות הניקיון לעיתים תכופות יותר על פי הזמנת חברת הניהול של הבניין אשר מעוניינת ליצור תנאים אופטימליים לכל עובדי המשרדים.