החלון של המשרד שלכם לעולם לא נראה נקי יותר

ניקוי חלונות למשרדים

אחד היתרונות של עבודה במשרדים אשר ממוקמים במגדלי משרדים, הוא הנוף אשר נשקף מהחלון. ממשרדים מסוימים רואים את הים, מאחרים נהנים לראות נוף אורבני של כל העיר, או פארק רחב ידיים.

בכל אחד מהמקרים הללו, מאד נעים לעצור את העבודה לכמה דקות ביום, להביט החוצה ולראות את העולם המתנהל מחוץ למשרד. 

ניקוי חלונות בגובה רב 

כדי לראות באופן ראוי את הנוף, חלונות המשרד אמורים להיות נקיים, ראו דוגמא. אך כשמדובר בבניינים גבוהים אי אפשר לנקות אותם לעיתים תכופות כיוון שמדובר בפרויקט גדול אשר נעשה בסנפלינג בלבד ומצריך קבלת אישורים, לאור המסוכנות שבעבודה מסוג זה.

לאור הערך המוסף של החלונות הנקיים וראיית הנוף, המגמה של כל בניין משרדים היא להיעזר בחברה מקצועית אשר עובדיה מבצעים עבודה יסודית ביותר בתחום זה. לאור המיומנות והניסיון רב השנים אנשי ג'נסיס מנקים את החלונות באופן מקצועי, החלונות מבריקים ומצוחצחים ואפשר לראות דרך החלון הנקי באופן חד וברור, את כל מה שקורה בקרבת המבנה.

שיטות ניקיון יעילות לחלונות בבניינים גבוהים 

עם השנים השתכללו שיטות העבודה ולכן כעת העבודה נעשית באופן קפדני הרבה יותר, מצליחים לנקות את החלונות ולמרק אותם תוך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים אשר הוכיחו את עצמם כיעילים כיוון שהחלון נשאר נקי לפרק זמן ארוך. 

קירות המסך, הפנלים או החלונות במבנים אשר ממוקמים ליד חוף הים או בסמוך לאתרי בניה מתלכלכים לעיתים תכופות יותר ומתמלאים באבק ובחול. 

במקרים הללו עובדי ג'נסיס ניקוי חלונות מבצעים את פעולות הניקיון לעיתים תכופות יותר על פי הזמנת חברת הניהול של הבניין אשר מעוניינת ליצור תנאים אופטימליים לכל עובדי המשרדים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

הדברת עכברים

מה חשוב לדעת על הדברת עכברים

כל מי שמכיר ולו במעט את תחום ההדברה יודע, שישנם תכשירים וחומרים שונים אשר משרתים אותנו לצורכי הדברה ספציפיים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא חומרים

קרא עוד »
שיש

עבודות מיוחדות משיש

אין ספק כי שיש נחשב לאחד מחומרי הגלם המוכרים והנפוצים ביותר בארץ ובעולם. ניתן היום למצוא מגוון רחב של סוגי שיש שונים, חלק טבעיים בעוד

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.